Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Key account manager/ka

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 33 000–80 000 Kč / měsíc
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

Popis pracovní nabídky

Key Account Manager/ka

Rozšiřujeme náš tým a hledáme manažera/ku pro klíčové zákazníky s vášní pro obchod. Pokud jste obchodník tělem i duší, dokážete jít za svými cíli a máte rád/a nové výzvy, tak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
  • každodenní jednání se zákazníky, tvorba nabídek a rozvoj prodeje našich výrobků
  • cestování za zákazníky, budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky, pečování o jejich potřeby a rozvíjení
spolupráce s nimi
  • aktivní podíl na vývoji nových výrobků a inovacích zavedených výrobků
  • správa a prezentace produktového portfolia společnosti, školení a poradenství
  • mapování trhu a konkurence, sledování a analýza trendů
  • pravidelné aktualizování a správa dat o zákaznících v CRM systému

Co nabízíme?

  • práce na HPP nebo živnost, dle dohody
  • nástup možný ihned
  • zázemí rodinné a stabilně se rozvíjející společnosti s více než 28 lety zkušeností v oboru
  • pohodový pracovní tým s vysokou firemní kulturou
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení s provizemi ze zakázek + roční prémie
  • příspěvek na stravování
  • služební notebook, mobil s datovým tarifem
  • služební vozidlo
  • školení, vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 23 dnů
  • fixní plat 33 000 Kč + pohyblivá složka dle vaší šikovnosti
  • běžně se obchodník na této pozici dostane na 50 000 – 80 000 Kč, provizní systém ale nemá u nás strop
  • Sídlo a zázemí společnosti v Holešově, pobočka Praha

Co požadujeme?

  • ŠS vzdělání, VŠ výhodou
  • obchodní praxe v technickém oboru výhodou
  • vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita
  • proaktivní přístup, zájem o naše systémy
  • vítáme znalost AJ, není však podmínkou
  • znalost práce PC - MS Office, práce s komunikačními technologiemi
  • ochotu učit se novým věcem
  • nadhled a odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, flexibilita

Pokud jste dočetl/a až sem, zašlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem skrze odpovědní formulář

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Key account manager/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Bialá z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Key account manager/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.